Par mums

SIA "Glazing Systems" tika dibināts ar mērķi izveidot stabilu uzņēmumu, kurš spēj nodrošināt augstas kvalitātes, energoefektīvu stikloto būvkonstrukciju un servisa pakalpojumu piedāvājumu saviem pasūtītājiem-privātpersonām un uzņēmumiem visā Latvijas teritorijā, kā arī ārpus tās robežām.

SIA "Glazing Systems" ir jauns uzņēmums, bet tā darbiniekiem ir ievērojama pieredze stikloto būvkonstrukciju pārdošanas, izgatavošanas un montāžas jomā.

Viens no svarīgākajiem faktoriem, kas jāņem vērā, izvēloties logus ir apkārtējie apstākļi un vide, kur tie tiks uzstādīti. Izvēloties logus, ir ieteicams paredzēt visas funkcijas, kādas būs jāpilda logu konstrukcijām, piemēram, skaņas izolācija, noturība pret ielas putekļiem, mitrumu, vēju, ārējās vides temperatūru (termiskā pretestība), pastiprināta slodzes noturība, drošība utt.
Vēl viens būtisks kritērijs ir cena, klientam bieži vien vissvarīgākais parametrs. Protams vadoties tikai pēc zemākās cenas principa, nāksies riskēt ar to, ka iegūsiet zemas kvalitātes logu konstrukcijas. Tāpēc, izvēles procesā allaž ir jāsaskaras ar šiem jautājumiem un jācenšās izdarīt pareizo izvēli tieši priekš Jums.

Mūsu uzņēmums, balstoties uz darbinieku ilggadējo pieredzi un profesionālismu, centīsies Jums palīdzēt šajā svarīgajā uzdevumā, sniedzot Jums visu savā rīcībā esošo zināšanu un informācijas klāstu.

Pieredzē balstīta, augsta produktu un pakalpojumu kvalitāte, pieņemamas cenas, kompetentu sadarbības partneru un piegādātāju izvēle, zināšanas un spēja izpildīt nestandarta uzdevumus ir tas, kas mūs dara pārliecinātus par mūsu priekšrocībām.

Comments are closed.

Kontakti

Copyrght 2013

SIA RENCOM. All rights reserved. Developed by Web Buiulding